Cele i Strategia

Wizja

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=7070904″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]Pionierzy w tworzeniu innowacji firm instalacyjnych.

To co robimy jest początkiem drogi, szklakiem jaki przecieramy na rynku instalacyjnym w Polsce. Bo nagle my małe i średnie firmy instalacyjne postanowiliśmy działać wspólnie, połączyć siły w celu rozwoju naszych własnych firm.

Chcemy zwiększyć skuteczność i ograniczyć koszty

Każdy z nas ma wybór. Może nie robić nic. Może robić samodzielnie wszystko co uzna za słuszne. Może też korzystać z rozwiązań jakie wypracuje grupa.  Każdy ma możliwość dokonania własnej oceny co jest dla niego najkorzystniejsze. Celem dla grupy jest wytworzenie innowacji, które zwiększą skuteczność w rozwoju przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów w porównaniu do działania w pojedynkę.

Umiejętność sprzedaży własnych usług, własnej oferty, umiejętność sprzedaży siebie jest kluczową umiejętnością w prowadzeniu i co ważniejsze rozwoju każdej firmy. Formuła działania grupy uzupełnia w naszych firmach te kompetencje, które wymagają zaangażowania specjalistów z dziedziny IT, marketingu i sprzedaży. A wszystko po to by zwiększać i ułatwiać sprzedaż naszych usług a co za tym idzie rozwijać nasze firmy.

Strategia

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=7005604″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]Strategia rozwoju Grupy jest oparta o bardzo prostą filozofię. Osiągnąć to co działając w pojedynkę jest zbyt drogie, zbyt trudne, lub nieosiągalne.  To recepta na nasz sukces bo jedyny cel jaki mamy to wspólna chęć pomocy sobie.

Nasze rozwiązania i poszczególne udogodnienia są już dostępne i będą rozwijać się wraz ze wzrostem liczebności partnerów. Działania skupiamy na 3 kluczowych obszarach

Marketing w służbie mojej firmy

To rzecz, od której zaczynamy. Bo zaczynamy od podstaw. Jak świat długi i szeroki chcąc prowadzić firmę trzeba poważnie traktować zagadnienia związane z promocją oraz dystrybucją własnych usług i produktów. Jak świat długi i szeroki wygrywają te firmy, które zdołają wykreować markę własną, nadać jej odpowiednią wartość. Dlatego stworzyliśmy GIE 24. Inteligenty marketing firm instalacyjnych. Więcej o tym przeczytasz tutaj

Zarządzanie procesami w firmie

Doświadczenie uczy, że rozwój firmy to ciągłe reformowanie i poprawianie wewnętrznych procedur oraz sposobu działania. Umiejętność obsłużenia większej ilości zachodzących procesów wewnątrz firmy, poprawianie jakości obsługi klientów, czy też przyśpieszenie niektórych czynności to recepta na sukces. Ograniczenia związane z wewnętrznymi barierami to zazwyczaj główny czynnik powodujący, że firmy przez lata tkwią w tym samym miejscu. Dlatego naszym drugim obszarem rozwoju jest stworzenie kompleksowego zintegrowanego systemu aplikacji do zarządzania i kierowania firmą instalacyjną i serwisową. Począwszy od aplikacji do ofertowania prac, planowania prac, monitorowania przebiegu inwestycji, rozliczania inwestycji i pracowników. Chcemy by czynności, które dziś zajmują wiele godzin, lub są zaniedbywane stały się łatwe, szybkie i przyjemne i to wszystko w Twoim komputerze i telefonie.

Sprzedaż i inne kompetencje biznesowe

Bo człowiek uczy się całe życie. Nasze działania w zakresie inteligentnego marketingu czy też aplikacji do zarządzania firmą mają jedną wspólna cechę. Chcemy uczyć się i podnosić nasze kompetencje sprzedażowe i biznesowe. Trzecim obszarem naszego zainteresowania jak i działania jest tworzenie warunków do ciągłego podnoszenia kwalifikacji osobistych. Przemijają bezpowrotnie czasy szkoleń dofinansowywanych przez UE. Nadchodzą czasy gdzie za każde szkolenie lub umiejętność trzeba będzie zapłacić pełną zazwyczaj nie małą cenę.  To nie dla nas.

Chcemy uczyć się systematycznie, w sposób przemyślany i skuteczny. Dlatego jako grupa zatrudnimy najlepszych fachowców, którzy opracują serie szkoleń dostępnych drogą on-line dla członków grupy. Chcemy być nie tylko najlepszymi fachowcami ale także najlepszymi sprzedawcami, ekonomistami, strategami w naszych firmach.

Zapisz się wstępnie, nic nie ryzykujesz. Więcej informacji

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=6999304″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]