Bądź trzy kroki do przodu

Indywidualna Strona www

Własna strona internetowa  

To nasza pierwsza aplikacja, z którego jesteśmy bardzo dumni. Profesjonalna witryna i dział IT gotowy działania.

Razem z nami rozpoczniesz proces budowania własnej marki, a to przełoży się na ilość i jakość Twoich klientów. W całym procesie tworzenia i administrowania strony będziesz miał nasze wsparcie.

Więcej o własnej stronie możesz przeczytać tutaj

Wyuszukiwarka

Wyszukiwarka fachowców InstalExpert24.

Nasza wyszukiwarka to instrument, dzięki któremu pomożemy Ci być najczęściej wybieraną marką  na Twoim rynku lokalnym.

Pomożemy Ci zaprezentować Twoje usługi tak by klient z Twojego miasta  mógł bez problemu odnaleźć Ciebie.

Ale to dopiero początek. Zależy nam na tym byś nie tracił pieniędzy na reklamowanie się w licznych portalach ogłoszeniowych. Dlatego przed naszą wyszukiwarką InstalExpert24 stawiamy naprawdę bardzo ambitne cele.

Warto znaleźć się w niej już teraz.

Więcej o wyszukiwarce InstalExpert24 możesz przeczytać tutaj

Rozwiązania IT

Aplikacje, które zmienią branżę

Jeden z ważniejszych obszarów na jakie kładziemy nacisk to stworzenie wygodniejszych i bardziej efektywnych narzędzi do zarządzania firmą z uwzględnieniem specyfiki branży i potrzeb firm instalacyjnych.

Dużą przeszkodą w rozwoju małych firm są ograniczenia związane z brakiem możliwości tworzenia stanowisk mogących odciążyć właścicieli  od konieczności wykonywania wielu czynności, a jednocześnie wpłynąć na rozwój firmy.

W związku z tym cały ciężar związany z prowadzeniem firmy w sferze organizacyjnej, handlowej, marketingowej spoczywa wyłącznie na jej właścicielu.

Stąd tak ważne jest by wspierać to działanie narzędziami, które usprawniają wiele czynności, które na co dzień pochłaniają dużo czasu, a od których zależy np. skuteczność w pozyskania klientów.

Skontaktuj się z nami Kliknij!