Bądź trzy kroki do przodu

Indywidualna Strona www

Własna strona internetowa  

To nasza pierwsza aplikacja, z którego jesteśmy bardzo dumni. Profesjonalna witryna i dział IT gotowy działania.

Razem z nami rozpoczniesz proces budowania własnej marki, a to przełoży się na ilość i jakość Twoich klientów. W całym procesie tworzenia i administrowania strony będziesz miał nasze wsparcie.

Więcej o własnej stronie możesz przeczytać tutaj

Kampania EcoGO!

EcoGo! to kampania promująca dobre technologie i sprawdzone firmy
dystrybuujące urządzenia proekologiczne.

Dzięki niej klient może docierać do Twojej firmy dużo łatwiej i skuteczniej, wyszukiwarka polepsza pozycjonowanie stron internetowych, przekłada się to na ilość odsłon co skutkuję większą ilością klientów. ilością klientów.

Warto znaleźć się w niej już teraz.

Więcej o wyszukiwarce CzasNaHydraulika możesz przeczytać tutaj

Rozwiązania IT

Aplikacje, które zmienią branżę

Jeden z ważniejszych obszarów na jakie kładziemy nacisk to stworzenie wygodniejszych i bardziej efektywnych narzędzi do zarządzania firmą z uwzględnieniem specyfiki branży i potrzeb firm instalacyjnych.

Dużą przeszkodą w rozwoju małych firm są ograniczenia związane z brakiem możliwości tworzenia stanowisk mogących odciążyć właścicieli  od konieczności wykonywania wielu czynności, a jednocześnie wpłynąć na rozwój firmy.

W związku z tym cały ciężar związany z prowadzeniem firmy w sferze organizacyjnej, handlowej, marketingowej spoczywa wyłącznie na jej właścicielu.

Stąd tak ważne jest by wspierać to działanie narzędziami, które usprawniają wiele czynności, które na co dzień pochłaniają dużo czasu, a od których zależy np. skuteczność w pozyskania klientów.

Skontaktuj się z nami Kliknij!