Przeczytaj co da Tobie partnerstwo i współpraca w Grupie InstalExpert.

Poznaj sens partnerstwa

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=7070904″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]Jeśli zainteresowałeś się już naszą Grupą  czas przedstawić Ci wartość jaką niesie za sobą partnerstwo.

Podstawową wartością jest to, że dzięki Grupie możesz korzystać z

  • Pomysłów
  • Wiedzy
  • Pieniędzy
  • Czasu,

innych ludzi.

Zobacz z czego jako partnerzy możemy korzystać już teraz.

Strona internetowa partnera

Indywidualne Strony Internetowe. 

Każdy partner InstalExpert otrzymuje w pełni profesjonalną indywidualną i nowoczesną stronę internetową .

Od zawsze bolączką mojej firmy było utrzymanie strony internetowej. Najpierw wymyślanie, później wykonywanie a na końcu uaktualnianie i serwis. Wynikiem tego było to, że przez lata nie miałem strony w ogóle, lub jeśli miałem szybko stawała się nieaktualna, brzydka lub niedziałająca. Za wszystko dookoła chciano ode mnie mnóstwo pieniędzy, nigdy nie miałem na to czasu, a koniec końców agencja reklamowa którą wybrałem okazywała się niesłowna.  W całym tym okresie klienci uciekali do mojej konkurencji. To wszystko trwało kilkanaście lat !!!

Podejrzewamy, że w wielu przypadkach wasz scenariusz mógł wyglądać podobnie. Zobacz jak w genialny sposób rozwiązaliśmy problem indywidualnych stron internetowych naszych partnerów.

Wyszukiwarka InstalExpert24

Wyszukiwarka firm.

Pozycjonowanie w internecie to bardzo złożony i długotrwały proces. Postanowiliśmy stworzyć narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli tanio i skutecznie przebijać się z ofertą w coraz bardziej zatłoczonym rynku. Dzięki wyszukiwarce InstalExpert 24 partnerzy grupy mają szansę stać się najczęściej wybieranymi markami na swoich rynkach lokalnych i w swoich dziedzinach. Zobacz jak działa wyszukiwarka InstalExpert24

Sprzedaż i dystrybucja

Dystrybucja Produktów

Wielu producentów posiada bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę dla firm wykonawczych. Ofertę, która może zwielokrotnić ilość klientów i zyski w firmie. Dlatego postanowiliśmy poszukać najlepszych dla nas ofert i stworzyć wewnętrzny system dystrybucji produktów.

Zobacz jak rozwijamy e-handel w Grupie InstalExpert 

Wyróżnijmy się z tłumu

Jak zdążyłeś się zorientować.

Jak zdążyłeś się zorientować jako grupa mamy szansę oddziaływać na rynek globalny. Na internet, na zachowanie klientów, na dostawców i producentów. Mamy szansę stając w jednym szeregu, wydrzeć się z gąszczu dziesiątek , setek i tysięcy innych ofert i firm. Masz szansę zrobić jeden krok i zupełnie zmienić dynamikę rozwoju swojej firmy.

Tym bardziej, że niczym nie ryzykujesz. Uczestnictwo w Grupie jest bezpłatne.

Przeczytaj o naszych celach i strategii więcej informacji

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=6999304″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]