Przeczytaj dlaczego i dla kogo powstała Grupa InstalExpert.

Grupa dla fachowców

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=7070904″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]Utworzyliśmy Grupę Partnerską, która zrzesza niezależne firmy instalacyjne, zachowując jednocześnie dwie niesłychanie istotne wartości.

  1. Niezależność.
  2. Integracja dla osiągnięcia korzyści.

Tak powstała Grupa Partnerska InstalExpert dla firm instalacyjnych i serwisowych.

Warto od razu zaznaczyć, że prawdopodobnie tak jak Ty nienawidzimy kiedy próbuje nam się coś sprzedać. Dlatego pragniemy Cię uspokoić, że

Członkostwo w Grupie jest bezpłatne.  

Dlaczego powstała Grupa InstalExpert

Utworzenie partnerstwa firm instalacyjnych i serwisowych to myśl jaka przyświecała nam od wielu lat. Od początku chodziło o to, by nam małym podmiotom, powodziło się lepiej. A to wszystko wzięło się stąd, że sami prowadziliśmy i prowadzimy firmę instalacyjną i doskonale poznaliśmy trudności i ograniczenia z jakimi trzeba sobie radzić.

Pierwsza koncepcja i pierwsze prace rozpoczęły się w 2011 roku. Opracowaliśmy wtedy model współpracy, który zakładał, że utworzymy ogólnopolską sieć firm instalacyjnych działającą pod tą samą nazwą i marką. Założenie to było bardzo szczytne i ambitne, na wzór amerykańskich sieci. Jednak jak na realia polskiego rynku instalacyjnego i nasze możliwości było to trudne do zrealizowania. Niemniej odzew z rynku mile nas zaskoczył. Dziesiątki zapytań i spotkań zachęciły nas do szukania modelu, który z jednej strony realizowałby podstawowy cel (integrację dla tworzenia innowacji) a z drugiej wyeliminował wszelkie bariery  takiej współpracy.

Korzystając z tych doświadczeń utworzyliśmy Grupę Partnerską, która zrzesza niezależne firmy Instalacyjne i Serwisowe.

Sprawdź korzyści więcej informacji

Dla kogo powstała Grupa InstalExpert

Pojęcie rynku instalacyjnego jest szerokie. Wachlarz firm działających w branży również. Dzielić można i na wielkość firmy jak i na specjalizacje. Sposób działania lub rodzaj obsługiwanego rynku.

Niezależnie więc czy jesteś firmą jednoosobową czy zatrudniasz pracowników. Czy świadczysz usługi drobne czy też realizujesz duże inwestycje. Czy jesteś serwisantem czy bardziej np spawaczem InstalExpert Jest dla Ciebie.  Każdy z nas niezależnie od wielkości firmy, rodzaju specjalizacji jak i stażu pracy działa w rynku instalacyjnym, a to nasz wspólny mianownik.

Precyzyjnie określona grupa docelowa daje nam niesamowite możliwości tworzenia rozwiązań potrzebnych tylko tej grupie. np

  • Narzędzia internetowe
  • Promocja
  • Współpraca z producentami i dostawcami
  • Dotarcie do klientów końcowych.

 

Zobacz jakie korzyści płyną z faktu wejścia do Grupy InstalExpert.

 

Sprawdź co mówią inni opinie

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Bar7Z&webforms_id=6999304″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]